Bölgesel Zayıflama

Radyofrekans


Bölgesel ZayıflamaRadyofrekans
ın yüzde oluşturduğu spesifik seçici ısı etkisi ile yeni kolajen oluşumu artar, yüz derisi sıkılaşır, yüz hatları netleşir ve kırışıklıklar azalır.

Ayrıca karın bölgesinde ve bacaklarda cildin derin tabakalarındaki yağ hücreleri ısı ile eriyerek, belirgin bir incelme olur ve dokular sıkılaşır.

Uygulandığı yerler:

  • Selülit tedavisi
  • Bölgesel Lipoidoz
  • Kollar ve karındaki sarkmalar
  • Kırışıklıklar ve yüzdeki sarkmalar
  • Boyun ve çene

Radyofrekans Tedavi 15 günde bir yapılır ve 20-40 dakika sürer. Radyofrekans seans sayısı hastanın şikayetine göre belirlenir. Ağrısız bir tedavidir ve cilt yüzeyine uygulanır, ezik ve çürüklere yol açmaz.

Elektroterapi (pasif egzersiz)

Spor ve egzersizden uzak bir yaşamın sonucunda, günden güne kas yapısı zayıflar. Özellikle istemli çizgili kaslar, duruşumuzdan ve hatlarımızdan sorumludur.

Elektrik uygulamalarıyla kasların uyarılması sonucunda karın bölgesinde, kalçada ve bacaklarda esneklik artar. Asıl amaç çalıştırmak ve kas/yağ oranını artırmaktır. Her seans 20 dakikadır. Bu seanslar haftada 2-3 seans olarak programlanır ve 5-7 hafta tekrarlanır.

Basınç terapisi (lenf drenajı)

Basınç terapisi makinesi ile tepeden tırnağa vücuttaki lenf nodlarına basınç uygulanır ve böylece lenfatik sistemin drenajı sağlanır.

Bu işlemin sonucunda, uygulama yapılan bölgelerin alt tabakalarında deri kalitesi artar. Deri yumuşar ve güzelleşir. Oturum 30 dakika kadardır ve bir kür 20 seanstan oluşur. Elektroterapi sonrası uygulama bu etkiyi belirgin ölçüde artırır.

Ozon  sauna

Sıcak bir kabinde ozon vücuda intradermal olarak uygulanır. Ozon tedavisi; mantarlar, bakteriler, virüsler üzerine öldürücü etkilere sahiptir. Ayrıca kan dolaşımını düzenler, lökosit oluşumunu artırarak fonksiyonlarını düzenler.

Alyuvarların esnekliğini artırarak kılcal damarlara akışlarını kolaylaştırır. Ağrı kesici gibi davranır. Vücuttaki doğal ağrı kesiciler olan betaendorfin ve norepinefrinin yayılmasını sağlar.

Tedavinin ardından oksijen ile yağın yakılarak enerjiye dönüşümü sayesinde vücut enerji kazanarak kilo kaybeder. Zira terleme ile ısı deoksidasyonu sağlanır. 15 dakikalık bir süreyi alır ve haftada 2-3 kere uygulanabilir. Tedavi 8-10 seanslık kürler halinde uygulanır.

Bunlarada göz atmak isteyebilirsiniz...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan sen ol.
Yorumunuzu Bırakın Şimdi, alttaki tüm alanları doldurarak yorum yapabilir veya istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.
Bölgesel Zayıflama ve İncelme