TriActive

TriActive Cellulite Workstation, lazer selülit tedavisi ve geçici selülit azaltımı için piyasaya sürülen tek reçetesiz lazerdir. Böylece, tedaviyi uygulayacak kişiyi seçebilir, daha sık olarak uygulayabilir ve daha fazla sayıda kişide kullanabilirsiniz. TriActive vücut hatlarını belirginleştirirken, sağlıklı bir fiziksel görünüm sunar. Vücudu saran deriyi pürüzsüz hale getirerek sıkılaştırır.

triactive

Tepeden Tırnağa Sağlıklı Görünen bir Vücut

Tıp eğitimine bakılmaksızın tüm eğitimli uzmanlar TriActive ile lazer selülit tedavisini uygulayabilirler. Dolayısıyla personelinizdekilerin pek çoğu selülit azatlımı yöntemlerini uygulayabilir. Düzenli uygulanan tedavilerle müşterileriniz daha sıkı ve daha pürüzsüz bir tene sahip olacaktır. Siz de bu yöntemi daha sık uygulayarak, daha fazla sayıda kişide kullanabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

  • TriActive yenilikçi ve ağrısız bir tedavidir. Tüm vücutlara ve tenlere uygundur.
    • Rahat bir mekanik masaj ve ritmik aspirasyon ile deriye çeşitli yönlerden yayılarak mikrodolaşımı artırır. Böylece cildin esnekliği artar ve lenfatik drenaj düzenlenir.
    • Altı diod lazer dokuya girerek kolajen üretimi için fibroblastları uyarır, böylece düz ve sağlıklı görünen bir cilt sağlar.
  • İlaveten el parçası yüz dokusunu canlandırır ve daha genç bir görünüme sahip yumuşak, ışıltılı bir cildi açığa çıkarır.
  • TriActive ayrıca terapötik masaj fonksiyonuna sahiptir. Kas ağrılarının giderilmesi için kullanılır.
  • Sistem diğer tedavilerle birlikte kullanılarak cerrahi prosedürler,  liposuction ve dermal dolgu gibi cerrahi olmayan prosedürlerin sonuçlarını güçlendirir.

Bunlarada göz atmak isteyebilirsiniz...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan sen ol.
Yorumunuzu Bırakın Şimdi, alttaki tüm alanları doldurarak yorum yapabilir veya istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.
Bölgesel Zayıflama ve İncelme